Порошенко на третьому місці у рейтингу кандидатів у президенти — «Социс»

middle_e3ed68748e8e8e904510afcf244903d2Петро Порошенко посів третє місце у рейтингу можливих кандидатів у президенти України.

Таку думку висловив виконавчий директор Центру «Социс» доктор соціологічних наук Олександр Стегній під час презентації результатів загальноукраїнського соціологічного дослідження «Настрої України» у п’ятницю.

«Щодо нового в електоральних уподобаннях — те, що відбувається зараз з рейтингом Петра Порошенка. Якби вибори президента були найближчого тижня, то в першому турі діючий Президент мав би найбільшу підтримку серед тих, хто пішов би на вибори, — 29,5%. Віталій Кличко мав би 28,7%. А на третє місце виходить Петро Порошенко — 18,6%. Це в першому турі», — зазначив Стегній.

При цьому він підкреслив, що вибори однозначно відбуватимуться у два тури. «І тенденція така, що в другому турідіючий Президент програє всім основним конкурентам. З відмінністю тільки, з яким відривом», — сказав соціолог, уточнивши при цьому, що шанси потрапити у другий тур у Олега Тягнибока фактично відсутні (3,8%).