Ляшко уверен, что границы Украины можно защитить всеми силами

В інтерв’ю Катерині Осадчій у програмі «Світське життя» Ляшко розповів про те, де взяв гроші на передвиборчу кампанію.

Олег Ляшко, який відвідав найгарячіші точки країни, заявив, що все ж таки боявся туди їхати.

«Якби я сказав, що не боявся – це була б неправда. Знаючи, чим може скінчитися подорож до Донецька, я все одно подолав свій страх. Зеленка — це не найстрашніше, там серед людей терористи з автоматами ходять», — сказав Ляшко.

Депутат також заявив, що має бронежилет, але не одягає його. На запитання чому, Ляшко відповів:

«Тому що люди виходять без бронежилетів. Яке я маю право за нього ховатися? В мене є охорона, мені її виділили через інформацію, що готується замах на моє життя. Терористи обіцяють мільйон доларів за мою голову, тому я маю охорону. Це кілька серйозно озброєних людей з автоматами. Вони мені весь час радять не лізти у гарячі точки, одягати бронежилет, але я категорично від цього відмовляюсь».

Крім того, депутат підкреслив, що вміє непогано стріляти та має зброю.

На запитання ведучої, наскільки в нього великий арсенал, Ляшко самовпевнено заявив:

«Достатній, аби відбити напад будь-якого ворога».

Лідер Радикальної партії, як відомо, задекларував 200 тисяч гривень прибутку. А реєстраційний збір для кандидатури у президенти — 2,5 мільйони.

«Було кілька джерел: мої власні кошти, заощадження нашої родини, вигребли з усіх кутків. Друге – кошти спонсорів, небайдужих людей, які хочуть, щоб ми перемогли», — розповів Ляшко.

На зауваження Осадчої про те, що доведеться відпрацьовувати ці гроші, Ляшко сказав:

«Ті спонсори, які дають нам гроші, вони за те, аби Україна була демократичною, єдино, незалежною. І ці принципи я готовий  відробляти перед всім українським народом».

Коли ведуча запитала, чим наразі займається дружина Ляшка Росіта, депутат відповів:

«Зараз моя дружина і донька в Єрусалимі, вони там ще ніколи не були, тому я їм сказав: «Їдьте і моліться там за Україну, за себе, за мене, за всіх».

Источник: pravda.com.ua