Віталій Кличко зробить усе, щоб Київ став справжньою європейською столицею

Першочерговими кроками новообраного мера Києва Віталія Кличка стане боротьба з корупцією, 1378297090_kos_8808запровадження європейської форми управління містом, а також залучення інвестицій. Таку думку в інтерв’ю агентству УНН висловив заступник голови партії «УДАР», народний депутат Артур Палатний.

За його словами, Кличко робитиме усе можливе, щоб Київ став справжньою європейською столицею. Але для цього необхідно, щоб посади міського голови та голови КМДА були об’єднані.

«Кияни віддали 57% голосів за лідера партії «УДАР» Віталія Кличка. Це найбільший відсоток підтримки міського голови Києва на виборах. І для того, щоб він зміг виправдати надії киян і реалізувати всі наміри та проекти, він повинен мати повноваження і мера, і голови КМДА. Сьогодні в «УДАРу» велика фракція у Київраді і на її основі Віталій Кличко сформує нову потужну команду, яка за невеликий термін у півтора роки зможе продемонструвати зміни на краще», — зазначив Палатний.

На запитання щодо старих і нових облич у київській владі політик відповів, що на сьогодні виконавча влада у Києві ще не сформована. «Кличко став чинним мером, але ще не став головою КМДА. Коли ці посади будуть об’єднані, ви побачите нові обличчя.

Старих облич не буде не тільки тому, що мер цього не хоче, але й тому, що кияни цього не допустять. Країна змінилася і тепер кожний крок політиків контролює громадськість», — наголосив Палатний.