СБУ затримала диверсантів, що збирались видавати себе за українських солдат (ВІДЕО)

скачанные файлы (15)У рамках посилення антитерористичних заходів у Харківському регіоні контррозвідка СБУ викрила та знешкодила диверсійну групу, яка спільно з терористами т.зв. «ДНР» готувала на замовлення російських спецслужб  збройну провокацію з метою дискредитувати сили АТО на підконтрольних українській владі територіях.

СБУ затримала трьох мешканців Харкова, які мали завдання вчинити тяжкі злочини проти мирного населення на Донеччині, перевдягнувшись у форму українських військових. У такий спосіб куратори та ватажки «ДНР» намагалися відволікти увагу світової спільноти від злочинів російських терористичних підрозділів та дестабілізувати ситуацію у мирних містах.

Учасники диверсійної групи отримали вказівку прибути до м. Курахове Мар’їнського району Донецької області, де їхні поплічники приготували для них  зброю та військовий одяг з розпізнавальними знаками українських вояків. Після цього зловмисники готувалися пограбувати місцевого підприємця, вчинити жорстоку розправу над ним та його родиною  – це повинно було стати темою чергових замовних сюжетів на російському телебаченні.

СБУ упередила реалізацію злочинного наміру і затримала диверсантів. У зловмисників вилучено два карабіни, гранати РГД-5, велику кількість набоїв.

У рамках кримінального провадження затриманим оголошено про підозру у вчиненні злочинів, тривають слідчі дії.  Дивіться відео.