HDMI кабель — універсальне рішення для підключення різних пристроїв

До стандарту HDMI відносять цифровий кабель HDMI. В Україні такого типу дроти використовуються для передачі високоякісного аудіо- та відеосигналу між пристроями, такими як телевізори, монітори, проектори та інші пристрої, що підтримують інтерфейс HDMI.

Використання HDMI кабелю дозволяє передавати високоякісний аудіо- та відеосигнал у цифровому форматі, включаючи формати високої роздільної здатності, такі як 4K і навіть 8K, що робить його ідеальним для перегляду фільмів, ігор та інших мультимедійного контенту. Кабелі HDMI прості в підключенні і можуть передавати не тільки аудіо-відео сигнали, але й інші дані, такі як Ethernet, вони є зручними і є універсальним рішенням для підключення різних пристроїв.

Які типи HDMI кабелів сьогодні є у продажу?

У різних магазинах ціна на кабелі HDMI може бути різною. Крім того, самі кабелі цього типу відрізняються за різними параметрами і можуть:

 • призначатиметься для різних завдань;
 • підходити для різних пристроїв;
 • відрізнятися за версією (HDMI 1.4/2.0 тощо):
 • мати різну довжину;
 • бути оснащені роз’ємами різного типу (тип A, C чи D);
 • підтримувати певні функції (4K-роздільна здатність, HDR, 3D-зображення, Ethernet тощо).

Вибираючи HDMI кабель у магазині, покупцю необхідно чітко розуміти, з якою метою він йому необхідний, оскільки від цього залежить характеристика, функціональність та вартість кабелю даного типу. Придбати кабель HDMI високої якості із потрібними параметрами пропонує інтернет-магазин Showtime.

HDMI кабелі, що пропонуються інтернет-магазином Showtime

На сайті інтернет-магазину Showtime ви можете вибрати цифрові HDMI кабелі, що відрізняються за різними параметрами. У нас представлений величезний асортимент цієї продукції:

 • від найвідоміших у світі виробників;
 • користується високим купівельним попитом;
 • відрізняється різними технічними характеристиками;
 • призначена для вирішення різних завдань.

Вибрати необхідну модель кабелю ви можете, виходячи з різних параметрів:

 • по довжині (від 1,20 до 80 м);
 • за типом (HDMI-DVI, HDMI-USB Type-C, HDMI-micro HDMI, mini HDMI-mini HDMI та ін.);
 • за HDMI версією (1.3/1.4/2.0/2.1);
 • за формою (плоскі/круглі).

Для зручного вибору на сайті нашого магазину функціонує проста та візуально зрозуміла система пошуку зі спеціальними фільтрами, що забезпечують швидкий та легкий пошук HDMI кабелів за параметрами. Менеджери нашого магазину є висококваліфікованими фахівцями у цій галузі та допоможуть вам вибрати HDMI кабель з параметрами, необхідними для вирішення конкретних завдань.

Які переваги дає використання HDMI кабелів?

Якість передачі сигналів

HDMI кабелі забезпечують передачу високоякісного відео та звукового сигналу без втрати якості на великі відстані. Це означає, що користувачі можуть насолоджуватися своїми улюбленими фільмами та іграми у високій роздільній здатності та з чітким звуком.

Сумісність

Кабелі HDMI стандарту сумісні з різними пристроями, тому користувачі можуть підключати свої пристрої до телевізора, проектора або монітора незалежно від марки виробника. Сумісний HDMI кабель купити у Києві з доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин Showtime.

Простота підключення

HDMI кабелі забезпечують просте підключення пристроїв. На відміну від аналогових кабелів, що вже застаріли, не потрібно шукати відповідний роз’єм і налаштовувати його — достатньо вставити кабель у відповідний роз’єм.

Зручна експлуатація

За допомогою HDMI кабелів користувачі можуть легко перемикатися між різними пристроями без перевстановлення та додаткового налаштування кабелів.

Використання якісно виготовлених HDMI кабелів надає безліч переваг. Переконатися в цьому на практиці ви зможете особисто, якщо вирішите замовити кабелі HDMI в інтернет-магазині Showtime, де представлена недорога оригінальна продукція від найкращих у світі виробників.