Ізраїль готується до війни з “Хезболлою”

Згідно з останніми заявами прем’єр-міністра Ізраїлю Беняміна Нетаньягу, країна готується до перехідної фази війни після завершення активного наступу у секторі Газа. За його словами, “фаза інтенсивних боїв у секторі Газа добігає кінця”, і тепер Ізраїль переходить до інших військових стратегій.

Нетаньяху заявив, що Ізраїль буде згортати активний наступ у секторі Газа і готуватися до можливої війни з ліванською “Хезболлою”, передає The Times of Israel.

Ізраїль відкритий для “часткової паузи” та угоди зі звільнення заручників, але загалом війна не закінчиться, поки ХАМАС “не буде знищений”.

“Напружена фаза війни ось-ось закінчиться в Рафасі. Я не готовий припинити війну і залишити ХАМАС на місці. Я готовий піти на часткову угоду, це не секрет, яка поверне нам частину людей. Але ми зобов’язані продовжити бойові дії після паузи, щоб завершити наше завдання зі знищення ХАМАСу”, – заявив Нетаньяху ізраїльському ТБ.

За його словами, щойно ЦАХАЛ завершить інтенсивні бої в Рафасі, “ми повернемося обличчям на північ”. Каже, Ізраїль відкритий для дипломатичного вирішення загрози “Хезболли”, але “це повинно бути на наших умовах”, які включають “фізичне видалення Хезболли від кордону”.

Нагадаємо, що вчора Ізраїль розпочав масований удар  по позиціях “Хезболли”.