Польща зупинила в’їзд фур на кордоні з Білоруссю

Польща закрила для в’їзду з Білорусі єдиний доступний для автомобільних вантажоперевезень прикордонний пункт пропуску на польсько-білоруському кордоні, повідомляє в середу Державний митний комітет республіки.

“Польська сторона з 03:00 10 липня не приймає вантажні транспортні засоби, що прямують з Білорусі через пункт пропуску “Козловичі” (“Кукурики” на польському боці – ІФ-У)”, – ідеться в повідомленні.

У білоруській митниці зазначили, що за минулу добу черга на в’їзд до ЄС через зазначений КПП зросла з нуля до 600 фур.

“У напрямку Білорусі через цей пункт пропуску транспортні засоби поки що прямують, але набагато повільніше, ніж зазвичай”, – повідомляє відомство. Там додали, що, “зі слів водіїв, які перетинають кордон, поляки посилили контроль”.

Раніше польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський заявив, що країна розглядає можливість закриття всіх пропускних пунктів на кордоні з Білоруссю.

Польща на цей час закрила всі пункти пропуску на кордоні з Білоруссю, окрім Кукуриків, через який їдуть вантажівки, і Тересполя (Брест на білоруському боці), який працює на пропуск тільки легкового транспорту й пасажирських автобусів.