Сибірські самостійники поновили антиросійський спротив

Російська агресія проти України спонукала жителів сибірських міст взятися за зброю, поки це – “Бандерівські смузі” та листівки з погрозами.

Відповідні світлини та ролики з Іркутської області оприлюднив близький до Кремля Telegram-канал “Baza”, інформує медіаагенція “Останній Бастіон”.

З’ясувалося, спротив чинять неназвані представники руху “Вільний Сибір” (“Свободная Сибирь”), які також залучені у розбудову місцевої мережі антипутінського проєкту “Легіон Вільна Росія”.

«Днями вночі на перегоні Великий Луг-Гончарове загальмував вантажний ешелон. Локомотив наїхав на дріт, прив’язаний до невідомого предмету. Згодом із прилеглого до колії лісу полетіли пляшки з запалювальною сумішшю. Ніхто не постраждав, але екстремістам вдалося втекти з місця події. Тривають пошуки», – прокоментували ситуацію у пресслужбі поліції Іркутської області.

Водночас у сусідній Новосибірській та Кемеровській областях і Красноярському краю сибірські самостійники розкидали на коліях агітаційні листівки, а також підпалили кілька військкоматів.