Пральна машина не забирає порошок

Принцип роботи пральної машини заснований на тому, що у барабані, що обертається, полощеться білизна в мильному розчині заданої температури. У нормальному стані з бункера дозатора в певні моменти прання вимивається пральний порошок або кондиціонер. Може трапитися така ситуація, що після закінчення прання в дозаторі залишаться мийні засоби – це сигналізує про вихід з ладу будь-якого з вузлів пральної машини. Дану поломку слід негайно усунути, тому, що крім погано випраної білизни вона може привести до більш серйозних наслідків – виходу з ладу всієї пральної машини.

Якщо пральна машина не забирає порошок із відсіку, тобто кілька речей, які можна спробувати зробити, перш ніж викликати фахівця:

 1. Перевірте відсік для порошку: Переконайтеся, що відсік для порошку чистий та не забитий. Якщо є грудки порошку, видаліть їх.
 2. Перевірте, чи не забита фільтрувальна сітка: Якщо фільтруюча сітка забита, пральна машина не працюватиме нормально. Відкрийте люк сітки, що фільтрує, і очистіть її від бруду і залишків порошку.
 3. Перевірте, чи правильно ви завантажили білизну: Якщо білизна не завантажена правильно, то порошок може опинитися поза зоною дії прального порошку. Переконайтеся, що білизна правильно розподілена у баку.
 4. Перевірте параметри прання: Якщо ви вибрали неправильні параметри прання, пральна машина може не доставляти порошок у бак. Перевірте параметри прання та переконайтеся, що ви вибрали правильний режим.
 5. Перевірте наявність води: Якщо в пральній машині немає води, порошок не буде доставлений в бак. Перевірте, що водопостачання увімкнено і вода подається в машину.

ремонт пральних машин

Якщо після виконання всіх перерахованих вище дій проблема залишається, то краще викликати фахівця, який зможе проаналізувати причину несправності та усунути її.

Очищення контейнера для порошку

Для очищення контейнера для порошку пральної машини рекомендується виконати такі кроки:

 1. Вийміть контейнер для порошку з пральної машини. Зазвичай, він знаходиться на верхній панелі пральної машини.
 2. Відокремте від контейнера всі частини, що знімаються, такі як кришка або клапан, якщо вони є.
 3. Опустіть всі частини контейнера в гарячу воду з додаванням миючого засобу, що містить відбілювач або хлорну речовину, і залиште їх на кілька хвилин, щоб бруд та відкладення могли розм’якшитися.
 4. Використовуйте щітку або губку для ретельного очищення всіх поверхонь контейнера, включаючи внутрішню частину та будь-які отвори.
 5. Змийте всі частини контейнера та промийте їх у чистій воді.
 6. Перед встановленням частин назад на місце переконайтеся, що всі частини повністю висохли.
 7. Встановіть контейнер для порошку у пральну машину.

Ці кроки допоможуть очистити контейнер для порошку пральної машини та забезпечити правильне функціонування пральної машини. Рекомендується виконувати цю процедуру регулярно, наприклад, один раз на місяць, щоб зберегти пральну машину в хорошому стані та покращити якість прання.