Відомий музикант з Вінниці випустив новий хіт у музичному світі (ВІДЕО)

Творчість засновника проєкту “DENSHY” – Дениса Шинкевича, ви неодноразово зустрічали у своєму плей-листі, адже він є автором для багатьох музичних проєктів як в Україні, так і поза її межами. З останніх, це “Вільні назавжди” та “Мій Герой” для дитячого рок-гурту Contra Bass.

Денис Шинкевич відомий своєю творчістю та музичною енергією, яку він вклав у свої роботи, як саунд-продюсер, автор слів та музики, аранжувальник для більше чим 1000 музичних проєктів. Але сьогодні він вирішив виступити не лише в ролі автора , але й в ролі артиста і презентував свій новий проєкт – DENSHY, представивши його через захоплюючий сингл “Ne trymai”. Ця музична композиція вразлива та потужна одночасно, викликає хвилю емоцій та залишає у слухачів прагнення ще більше дізнатися про талановитого виконавця.

Зараз на кожному кроці нас оточують нові артисти, але DENSHY відрізняється своєю унікальною аурою та здатністю створювати музику, яка звучить як дотик до душі. “Ne trymai” – це не просто пісня, це мантра, яка переносить слухача в емоційний лабіринт, наповнений почуттями кохання та втрати.

За миттєво захоплюючим вокалом DENSHY прихована глибина тексту пісні, яка розкриває теми пошуку внутрішнього сенсу. Ця пісня – не лише аудіо, а й візуальний шедевр, який створює атмосферу, здатну заспокоїти серце та вражати уяву.

DENSHY, завдяки “Ne trymai”, створює собі шлях до сердець слухачів, пропонуючи їм унікальний музичний досвід. Його талант і глибина вираження не залишать байдужими тих, хто шукає щось більше у світі музики.

Завдяки чарівній атмосфері, “Ne trymai” викликає бажання подивитись відео на YouTube та відчути повний спектр емоцій, які пропонує DENSHY. Його новий проєкт обіцяє стати не тільки об’єктом захоплення справжніх поціновувачів музики, але й важливою частиною сучасної музичної сцени.