В США баржа з нафтою зіткнулася з мостом

Витік приблизно 2 тис. галонів (47,6 барелів) нафти стався в Мексиканській затоці після зіткнення баржі з мостом у місті Галвестон (штат Техас).

Про це повідомило агентство Associated Press.

“Ми витягли понад 605 галонів (близько 14 барелів) нафтовмісної водної суміші, а також ще 5,6 тис. галонів (133 барелів) нафтопродуктів з верхньої частини баржі, які не потрапили у воду”, – повідомив капітан Берегової охорони США Кіт Донох’ю, слова якого наводить агенція.

Віце-президент судноплавної компанії, якій належить баржа, Рік Фрід зазначив, що на момент зіткнення з мостом вона перевозила 23 тис. барелів нафти за загальною місткістю 30 тис. барелів.

За словами експерта з морського транспорту Х’юстонського університету Марії Бернс, регіон не зіштовхнеться із серйозними економічними та екологічними наслідками внаслідок аварії. Цей район знаходиться за кілька кілометрів від Х’юстонського судноплавного каналу, яким ходять океанські судна.

Баржа врізалася у міст у Галвестоні 15 травня. Внаслідок цього частина мосту обвалилася. Частина конструкції із залізничними коліями впала на судно, міст був закритий для пересування в обох напрямках. Інформації про постраждалих не надходило.