Каталог класичних котлів в інтернет-магазині «Котли Бізон»

Котли на твердому паливі від компанії «Бізон»

Нині котли на твердому паливі є дуже затребуваним видом теплоносія. Їх популярність базується на автономності функціонування, простоті конструкції і скромній витраті паливного ресурсу.

Компанія «Бізон» виготовляє опалювальні пристрої і реалізує їх через своє торгове онлайн-підприємство. У нас ви можете купити котел відмінної якості за цілком помірною вартістю. Каталог нашого торгово-виробничого підприємства дуже великий. У нім ви знайдете великий спектр найрізноманітніших опалювальних агрегатів і комплектуючих для цих пристроїв. Завдяки статусу виробника ми гарантуємо надійність і довговічність теплоносіїв, що випускаються на базі власних потужностей.

Якими бувають котли опалювання

Якщо ви маєте намір купити твердопаливний котел для прогрівання свого житлового простору, рекомендуємо не обійти увагою продукцію компанії «Бізон». Економічність наших опалювальних пристроїв, так само як і їх безпека, засвідчена багаторічною їх затребуваністю клієнтами. Гарантія на усі види виробів «Бізона» — 5 років, замовлення приймаються як по роздрібному варіанту, так і по оптовому. Усі товари компанії сертифіковані, технічна підтримка здійснюється.

Потенційних клієнтів, які мають намір замовити твердопаливний котел, ціна якого в інтернет-магазині «Бізон» лояльна, ми хочемо проінформувати про те, що цей теплоносій підрозділяється на декілька категорій :

  1. Класичні варіанти продукції.
  2. Котли з тривалим горінням.
  3. Пристрої із спектру піролизних.
  4. Пелетні агрегати.

Якщо ви плануєте купити котел на твердому паливі (вартість цього агрегату в онлайн-магазині “Бізон” завжди приємна), то майте на увазі, що для них характерна наявність двох камер. Верхня камера заповнюється паливом (дровами), а в нижній накопичується газ, що виділяється від горіння. Оскільки для процесу жевріння в твердопаливному котлі повітря використовується в невеликій кількості, то на одній закладці агрегат функціонує 12 годин, при цьому його ККД складає 90.

Пелетний тп котел працює на базі гранул з деревних відходів – пелетв. Тривалість автономності цього агрегату –  8 діб. Паливо пелетного різновиду радує екологічністю і дешевизною.

Що стосується твердопаливних котлів опалювання, то вони являють собою, в конструктивному відношенні, аналог піролизної варіації. Відмінність полягає в розділенні на двоходові моделі і ефективніші триходові. До багатьох видів палива ці агрегати відносяться дуже лояльно.